Ben ve paylaştıklarım…

IMG_7773

İstanbul’da doğdum,büyüdüm ve tüm kaosuna rağmen halen severek bu şehirde yaşıyorum!
İspanyol Dili ve Edebiyatı mezunu,doğal taş  üretimi ve ihracatı yapan bir şirketin ortağıyım!
Beni ,benden çok sevdiğine inandığım müthiş bir adamla evliyim ,her zaman arkamda olduğunu hissettiren güzel bir aileye sahibim ve elbette en önemlisi iki kız çocuğunun  “annesiyim” …
Tüm zorluklarına rağmen çok şanslıyım çünkü  ben ikiz annesiyim!Evlat sahibi olmanın ,bir ailenin özellikle de bir  kadının hayatını  nasıl  değiştirdiğini sahip olanlar bilir ama ikiz çocuklarla değişen hayatı tarif etmek biraz daha zor :)
Defne ve Derin ‘den önce sadece Duygu iken ,Onların yaşamıma katılmasıyla  daha zenginim!
Kızlarım büyürken onlarla  doya doya vakit geçirmek ,ilk gülücüklerine,ilk adımlarına,ilk tepkilerine ,ilk söyledikleri kelimelere şahit olmak istedim.
 2012 yılında “defnevederin.blogspot.com”  adresli kızlarımın adını taşıyan  blogda , annelik  tecrübelerimi ,ikiz bebeklerle hayatı ,hem çocuklar hem de günlük yaşama dair deneyimlerimle ilgili pekçok yazı yazdım.
2014yılında ,mevcut tüm yazılarımı da taşıyarak ama aynı zamanda  “defnevederin.com” adresini de koruyarak artık  “ikizannesiyim.com” adıyla  devam etmeye karar verdim.
Bundan böyle yeni adresimde gebelik ,doğum ,annelik  ,kız çocuklar ,ikizler,alışveriş ,gezi ve bir kadının günlük yaşamına dair kesitleri  yine zevkle paylaşıyor olacağım…
Sevgiler,
Duygu Erdoğan KARATAŞ

Yorumlar kapalı.