“Deneyimli Anneler Paylaşıyor ” uygulamasını duydunuz mu?

Canbebe denilince hepinizin aklına muhtemelen ilk gelen şey bebek bezidir diye tahmin ediyorum ama bu kez deneyip yorumladığım  canbebe öğesi ;annelerin işini kolaylaştıran sanal bir uygulama!

Canbebe ‘nin sanal ortamdan  faydalanan anneler için hazırladığı yepyeni bir aplikasyondan bahsetmek istiyorum ;Deneyimli anneler paylaşıyor uygulamasını  telefonunuza  indirip üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra diğer annelerle etkileşimde bulunabilir dilerseniz çocuğunuzun resimlerini paylaşabilir dilerseniz  bebeğinizin  sağlık ve gelişim takibini  yapabilirsiniz.

Paylaştığınız fotoğrafın diğer anneler tarafından beğenilmesiyle sizin hesabınızda puanlar birikiyor ve  bu puanlarla “bebekbezim.com” da bebeğinizin diğer ihtiyaçları için alışveriş yapabiliyorsunuz.

Ayrıca bir de   “Gelişim Takibi” modülü var; işte bu kısım özellikle ikiz anneleri için şahane düşünülmüş bir uygulama eklentisi bence çünkü   özellikle ikizlerin ilk dönemlerinde  beslenme ve alt değiştirme aralıklarını lohusa halimle doğru düzgün takip edebilmek için kızlarımın beslenme ve alt değiştirme saatlerini not aldığım bir defterim vardı.

Ben çok fonksiyonel buldum siz de telefonunuza indirmek isterseniz resimlerin altında yeralan linkleri kullanabilirsiniz!

 

fotoğraf 1 (2)

 

 

fotoğraf 3 (2)

 

 

iphone için link: https://itunes.apple.com/tr/app/deneyimli-anneler/id863088312?mt=8

android için link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bilgetech.canbebe&hl=tr