Çocuk Bedenime Dokunma!

10Kasım’da Tüyap Kitap Fuarı’nda Çocuk Bedenime Dokunma İnsiyatifi “Çocuk İstismarı” temalı bir pantomim gösterisi sundular.

Çocuk istismarına karşı dikkat çekmek isteyen bu topluluğun bir sonraki aktivitesi Çocuklar için Maraton koşarak tekrar dikkatleri aynı konu üzerinde yoğunlaştırmak!

Facebook sayfalarındaki bilgi paylaşımı aynen şu şekilde;

 

“ÇOCUKLAR İÇİN YÜRÜMEYECEKSEK NE İÇİN YÜRÜYECEĞİZ?” diyerek çıktığımız yolda birlikte atacağımız her adım çocuk istismarını önlemek, istismara uğramış çocuktan çalınan ait olma ve güven duygusunu ona yeniden kazandırmak için çalışan “ÇOCUK BEDENİME DOKUNMA” ruhuna büyük bir katkı yapacaktır…

Gelin, Asya’dan Avrupa’ya çocuklar için birlikte yürüyelim!

Buarada sadece bu tema için değil farklı  bir sosyal sorumluluk projesi ya da kurumu adına da yürüyebilirsiniz!

Buluşma yeri : Altunizade Köprüsü altı
Saat : 09:00
Kategori : Halk Yürüyüşü

 

 

 


Yürüyüşe katılmak isteyen tüm katılımcıların BİREYSEL BAŞVURU yapması gerekmektedir!!!

Yetkililerden, Halk yürüyüşü için kayıtların 1 Kasım’da başlayacağını, online talep alınamadığını ve genel olarak katılım talebinin yoğun olduğu bilgisini aldık; bu nedenle başvurularınızı mümkün olduğunca erken yapmanızı öneririz.

Başvuruyla ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki link.ten ulaşabilirsiniz:

http://www.istanbulmarathon.org/kosumaraton-bilgileri/halk-yuruyusu.aspx

 

Bir Yorum

  1. Yusuf ve Yunus`un annesi
    19 Kasım 2013 at 15:07 - Reply

    Cok guzel bır amac ıcın yapılan etlkınlıklermıs. Turkıyede olsam ve cocukların gelmesı d eserbest ıse (kı mutlaka dolu dolu cocuk olacaktır) mutlaka katılırdım. Cocuk ıstısmarı kımsenın yuregının kaldırmayacagı bır konu